Tabulky velikostí

  

Kalhotky neobsahují žádné gumičky, takže jsou velmi pohodlné, nikde neškrtí, nevytahají se díky všitým lemům. Při správně zvolené velikosti ani nebudete vědět, že je máte na sobě. 

U větších velikostí (nebo při větším bříšku) vám mohu všít do pasu tenkou gumičku, která zabrání rolování dolů. Tuto možnost si zvolíte při výběru střihu a velikosti. 

 

 

Pokud vaše naměřená velikost neodpovídá hodnotám v tabulce, je to v pořádku. Můžete mi napsat do zprávy na IG (@goldwings_shop) nebo mi napište email na zuzana.goldwings@gmail.com a můžeme se domluvit na úpravě podprsenky. Jakákoliv úprava je časově náročnější (konzultace, úprava střihu) a proto je tato služba zpoplatněna (cena je různá dle vašich požadavků).

 

Někdy si zákaznice objedná podprsenku a zjistí, že daná velikost nesedí a zakoupí si další kus o jiné velikosti a ta také nesedí. Podprsenky prodlužuji pro větší objem prsou, aby nikde nic nevylézalo a také upravuji obvod gumy, dle velikosti hrudníku. Proto, když si nejste jisté, konzultujte raději velikost podprsenky semnou. Ušetří vám to peníze i drahocenný čas :-). 

 

Tyto podprsenky jsou šité tak, aby zajišťovaly podporu pro prsa a rozhodně pohodlí. Jsou bez kostic či jiných výztuží, a i nepevná prsa krásně podrží. Koupí těchto podprsenek zachováte svůj lymfatický systém průchodný, takže zároveň uděláte také něco pro své zdraví, pokud jste doposud nosily podprsenky s kosticemi hodně napevno. 

 

Zpět do obchodu